Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Zespół Yasumi

Zespół Yasumi z Rybnika to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści. To osoby dbające o komfort naszych klientów, o to, aby każda chwila spędzona u nas była wyjątkowa. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby pobyt gości
w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi był jak najbardziej udany.
To oni służą gościom swoją wiedzą, pomocą, zawsze znajdą wyjście z każdej sytuacji. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz Instytut Zdrowia i Urody to oaza, gdzie goście i ich potrzeby są najważniejsze.
Nadmieniamy, że nasz personel to absolwenci Akademii Medycznej, Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej.

KARINA  – Menadżer
KARINA

Menadżer

Optymistka, nie boi się nowych wyzwań, otwarta na nowe doświadczenia. Cechuje ją poczucie odpowiedzialności za zespół i gości YASUMI. Dba o ciągły rozwój pracowników poprzez specjalistyczne szkolenia. Największą  satysfakcję sprawia jej uśmiech zadowolonego klienta.

NATALIA –
NATALIA

Pełna entuzjazmu, uśmiech to jej nieodłączny element. Jej dziedziną są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz terapii anty-aging. W bezpośrednim kontakcie z klientem jest zawsze pełna życzliwości oraz chętna do pomocy.

DOROTA –
DOROTA

Spejalistka w zabiegach na twarz i ciało. Cechuje ją pozytywne nastawienie, życzliwość i sumienność. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wkładając w to co robi całe swoje serce.

KASIA –
KASIA

Specjalistka w dziedzinie kosmetyki i masażu. Posiada  szeroki zakres wiedzy, co przekłada się na odpowiednio dobrane metody zabiegowe oraz ich skuteczność.

KLAUDIA –
KLAUDIA

Jej pasją są masaże i zabiegi na twarz. Dbałość o każdy szczegół i odpowiednią atmosferę podczas zabiegu sprawia, że klienci chętnie wracają na zabiegi.Pracę traktuje z dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do klienta.

MARIA –
MARIA

Specjalizuje się w masażach leczniczych, relaksacyjnych, oraz zabiegach odchudzających z wykorzystaniem najnowszej technologii. Jej dotyk sprawia, że nasi goście chętnie wracają na zabiegi. Pozytywna, uśmechnięta, lubiąca kontakt z drugim człowiekiem.

DARIA

Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy. Cechuje ją komunikatywność, oraz profesjonalne podejście do klienta, co przejawia się w odpowiednim doborze zabiegów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych.

ASIA –
ASIA

Zabiegi na ciało, to jej pasja. Jej silnymi atutami jest poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu zabiegów, cierpliwość , takt i kultura osobista.

MONIKA –
MONIKA

Specjalistka z zakresu odnowy biologicznej, oraz kosmetologii pielęgnacyjnej. Jej silnymi atutami są odpowiedzialność w wykonywaniu zabiegów, umiejętność profesjonalnej porady oraz pełne zaangażowanie podczas wykonywanej pracy.

ANETA

KAROLINA

MARTA

MAGDA

ADRIANA

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie